Blog
Porażenie mózgowe

mózgowe porażenie dziecięce

mózgowe porażenie dziecięce

Mózgowe Porażenie Dziecięceczęsto jest konsekwencją błędów przy porodzie. Rodzice ciesząc się z narodzin dziecka, zazwyczaj nie przypuszczają, że w czasie porodu mogło dojść do nieprawidłowości…

Fakt – poród był trudny i długi, ale szybko o tym zapomniałaś trzymając w ramionach swoje nowonarodzone dziecko.

Każdego dnia cieszyłaś się macierzyństwem i otaczałaś troskliwą opieką swój najcenniejszy skarb. Minęło kilka miesięcy – zauważyłaś dziwne zachowanie swojego maleństwa. Wydawało Ci się, że Twoje dziecko rozwija się inaczej niż rówieśnicy, pojawiły się problemy z napięciem mięśniowym, senność i nadwrażliwość na bodźce.

Podzieliłaś się swoimi obawami z bliskimi, lecz oni stwierdzili, że niepotrzebnie się martwisz, a nawet przesadzasz. Jesteś matką i czułaś, że dzieje się coś złego. Szukałaś lekarzy, wdrożono diagnostykę, a po pewnym czasie Twoje obawy się potwierdziły… Móżgowe Porażenie Dziecięce.

bezpłatna analiza

Mózgowe Porażenie Dziecięce

Lekarze nieśmiało sugerują, że Mózgowe Porażenie Dziecięce jest skutkiem trudnego porodu, lecz nie mówią Ci tego wprost.

Zaczynasz analizować przebieg ciąży, poród… Z porodu tak naprawdę przypominasz sobie niewiele… Było głośno, panowała panika… I ten przeraźliwy odgłos KTG… Czy to normalne? To był Twój pierwszy poród, więc nie jesteś pewna. Personel medyczny krążył w pośpiechu po sali, chyba nie było lekarza (a może był?) – ostatecznie otrzymałaś dokument do podpisania, ktoś w kilku słowach poinformował Cię o cesarskim cięciu… Jest zagrożenie dla płodu… Ale dlaczego? Przecież ciąża przebiegała książkowo… Byłaś zmęczona, obolała – nie pytałaś o szczegóły, chciałaś jak najszybciej przytulić swoje maleństwo…

Przypominasz sobie coraz więcej… Wcześniej się nad tym nie zastanawiałaś, ale to wszystko trwało zbyt długo… Szukasz pomocy w Internecie, obwiniasz siebie za to co się stało – odnajdujesz forum dotyczące błędów medycznych… Czytasz komentarze innych kobiet, nie tylko Ciebie to spotkało… Nie jesteś sama… Nie tylko Ty zastanawiasz się nad tym dlaczego właśnie Twoje dziecko jest niepełnosprawne. Trafiłaś tu nie bez powodu – masz wiele obaw i potrzebujesz wsparcia.

bezpłatny kontakt

Zapraszamy do dyskusji, podziel się z nami swoją historią

Jeżeli nie jesteś gotowa na walkę w sądzie – rozumiemy to. Jest to decyzja, która wymaga od Ciebie dużego zaangażowania. Codziennie walczysz o zdrowie swojego dziecka – wiemy, że jesteś zmęczona i brakuje Ci sił. Przemyśl to i porozmawiaj z rodziną. Nie bój się poprosić o pomoc, pytaj i wymieniaj się z innymi swoimi doświadczeniami.

Na podstawie dokumentacji medycznej z przebiegu ciąży i porodu możemy pomóc Ci rozwiać wszystkie wątpliwości, jakie dotychczas się pojawiły. Jeżeli potrzebujesz porady z zakresu prawa medycznego, zapraszamy do bezpłatnej konsultacji.

Wystarczy Twój jeden telefon do nas 722 080 080 , aby uzyskać profesjonalną pomoc.

Mózgowe Porażenie Dziecięce – jak możemy Ci pomóc?

Każdego dnia pomagamy rodzinom, którym przyszło zmierzyć się z niepełnosprawnością ich dziecka. Podajemy pomocna dłoń i odpowiadamy na pytanie: czy przyczyną  mózgowego porażenna dziecięcego był błąd medyczny lekarza podczas porodu?

Jeżeli podczas narodzin Twojego dziecka występowały nieprawidłowości i komplikacji na skutek, których doszło do niedotlenienia mózgu, zamartwicy lub wylewów  z winy personelu medycznego należy się Twojej rodzinie wparcie finansowe  oraz odszkodowanie i zadośćuczynienie za krzywdę, ból i cierpienie z jakim musicie się mierzyć każdego dnia.

Zaufało nam już wiele rodzin. Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją dokumentację medyczną z okresu ciąży i porodu. Nasi biegli precyzyjnie wskażą, gdzie doszło do zaniedbań lub nieprawidłowości w trakcie porodu oraz winnych ich popełnienia.

Jeżeli doszło do błędu medycznego przy porodzie skutkującego Mózgowym Porażeniem Dziecięcym Twojego dziecka będziemy walczyć o najwyższe świadczenia od szpitala, aby nigdy nie zabrakło Tobie pieniędzy na dożywotnią opiekę dla dziecka.

Twoje dziecko zasługuje na godne życie. Wspólnie rozpoczniemy walkę ze służbą zdrowia, żeby zapewnić Twojemu dziecku nieprzerwaną opiekę medyczną, rehabilitację oraz edukację na najwyższym poziomie. W przypadku wygranej sprawy Twoja rodzina otrzyma zwrot aktualnie ponoszonych kosztów oraz przyszłych wydatków, wraz z godnym zadośćuczynieniem dla Twojego dziecka za ból, niepełnosprawność i zmniejszone widoki na przyszłość oraz dożywotnią rentę, która może wynieść nawet ponad 10 tyś zł miesięcznie.

bezpłatna porada

Nie pobieramy z góry żadnych opłat!

Zadzwoń  teraz to nie wymaga wysiłku, a może tylko pomóc.

Mózgowe Porażenie Dziecięce

Telefon 722 080 080, lub napisz do nas kontakt@krop.org.pl

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy pod tym wpisem. Bądź pierwszy!